Sadam

Oleme ehitanud Emajõele Saaga sadama, kus on tänu korralikule slipile ja akvatooriumi sügavusele tagatud, nii suurte, kui väiksemate kaatrite lihtne veeskamine ja hoidmine ka väga madala jõe veetasemega. Kaatrid on kaitstud jõeliiklusest tuleva lainetuse eest. Teid ootab pidevalt arenev privaatne sadam. Siit on hea alustada oma kaatrisõitu ja naastes õhtuhämaruses mugav silduda tulede valgel. Hindame privaatsust, turvalisust, mugavust ja kvaliteeti.

Alates 2020 aasta kevadest on kaatriomanikel võimalus rentida sildumismiskohta oma alusele Saaga sadamas ja hooaja hind on 480,- EUR. Lähema huvi korral palume võtta ühendust telefonil +372 5025024 või saata kiri sadam@saaga.ee

Saaga sadamas avatud tankla! Kaatriomanike elu Emajõe alamjooksul on muutunud lihtsamaks, sest siin saab tankida ööpäevaringselt nii biokomponendi vaba bensiini kui diislikütust. Maksta saab kaardiga ja kütust pakub Tartu Terminal.

Sadama külaliskai juures saab turvaliselt maabuda tankimiseks ja sadamaga tutvumiseks. Sadama akvatooriumi ehitus on lõpusirgel ja laiendame kaikohtade arvu ning pakutavaid teenuseid jätkuvalt.

SAAGA SADAMA PILDID